Skocz do zawartości

Witamy na polskim forum Contao
Zarejestruj się teraz, aby skorzystać ze wszystkich funkcji forum. Kiedy się zalogujesz, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, rozdawać punkty reputacji, korzystać z prywatnych wiadomości i zarządzać swoim profilem. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj się już teraz!
Zdjęcie

Problem z instalacją 4.4 na hostingu

contao 4.4 instalacja unixstorm

Najlepsza odpowiedź h2o, 20 marca 2020 - 18:35

Rozwiązaniem jest instalacja 4.9.

Przejdź do postu »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
h2o

h2o

    Doświadczony

  • Zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów

Cześć!

Nie wiem dlaczego ale pojawił się problem z instalacją Contao 4.4 na hostingu Linuxowym. Hostuję się na Unixstorm. Mam już zainstalowane u nich dwa CMSy 4.4 i nie było z tym większych problemów. Zaktualizowałem jednak composera i cały pakiet instalki, no i się posypało. Nie pomogło też zwiększenie ramu dla PHP do 512MB. Uparcie chce 1.5GB...

 

PHP56

user@k9:~$ php56 composer.phar create-project contao/managed-edition:4.4 projekt
Installing contao/managed-edition (4.4)
  - Installing contao/managed-edition (4.4): Loading from cache
Created project in projekt
Loading composer repositories with package information
Updating dependencies (including require-dev)
PHP Fatal error:  Allowed memory size of 1610612736 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in phar:///home/user/composer.phar/src/Composer/DependencyResolver/Rule.php on line 99

Fatal error: Allowed memory size of 1610612736 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in phar:///home/user/composer.phar/src/Composer/DependencyResolver/Rule.php on line 99

Check https://getcomposer....ry-limit-errorsfor more info on how to handle out of memory errors.user@k9:~$

 

PHP71

Błąd w linii 223

 

Fatal error: Allowed memory size of 1610612736 bytes exhausted (tried to allocate 67108864 bytes) in phar:///home/user/composer.phar/src/Composer/DependencyResolver/Solver.php on line 223

 

Jakiś pomysł, poza VPSem?


 


  • 0

#2
h2o

h2o

    Doświadczony

  • Zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów

Znalazłem kilka patentów tutaj - https://stackoverflo...ory-size-of-161ale żaden nie działa...


  • 0

#3
h2o

h2o

    Doświadczony

  • Zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów
✓  Najlepsza odpowiedź

Rozwiązaniem jest instalacja 4.9.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: contao 4.4, instalacja, unixstorm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników