Skocz do zawartości

Witamy na polskim forum Contao
Zarejestruj się teraz, aby skorzystać ze wszystkich funkcji forum. Kiedy się zalogujesz, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, rozdawać punkty reputacji, korzystać z prywatnych wiadomości i zarządzać swoim profilem. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj się już teraz!
Zdjęcie

Przełączenie strony / serwisu w 4.9.x


Najlepsza odpowiedź h2o, 20 marca 2020 - 22:07

Zrobiłem jak napisałem wyżej - działa! Mam teraz dwie strony w katalogu i mogę sobie przełączać z poziomu SSH ;-)

Przejdź do postu »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
h2o

h2o

    Doświadczony

  • Zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów

Cześć!
Sprawa wygląda tak, mam stronę w domenie 'domena.pl' na Contao 4.4.x. Wykonałem dziś jej kopię - pełną migrację na domenie roboczej 'nazwa.domenarobocza.pl'. Jak wiadomo pliki strony znajduję się w lokalizacji /user/domains/domena.pl/nazwa_projektu_A - w tym katalogu jest cały CMS. Uznałem więc, że logiczne będzie przeniesienie całego katalogu z nowym projektem na 4.9.1 ('projekt_B'), do katalogu www.domena.pl, czyli 'user/domains/domena.pl/projekt_B' po czym zostanie zmienić tylko odwołania symlinków;

 

rm -rf public_html

 

ln -s project_B/web public_html

 

Tak, czy nie? ;-)


  • 0

#2
h2o

h2o

    Doświadczony

  • Zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów
✓  Najlepsza odpowiedź

Zrobiłem jak napisałem wyżej - działa! Mam teraz dwie strony w katalogu i mogę sobie przełączać z poziomu SSH ;-)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników