Skocz do zawartości

Witamy na polskim forum Contao
Zarejestruj się teraz, aby skorzystać ze wszystkich funkcji forum. Kiedy się zalogujesz, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, rozdawać punkty reputacji, korzystać z prywatnych wiadomości i zarządzać swoim profilem. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj się już teraz!
Zdjęcie

Forum extension - Contao > v3.3.2

Forum 3.3.2

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Mozan

Mozan

    Nowy na forum

  • Zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Hello,

 

cfs_forum, helpdesk - albo słabo szukam, albo - nie ma innych, lepszych rozwiązań?

 

Drążę temat ponieważ:

Pytanie #1:

  • jest raczej z serii - "co myślisz, jak czujesz" - jeśli w ogóle masz u siebie wdrożone jedno z dwóch rozwiązań, tudzież trzecie (poniżej)...
    • Czy warto tracić czas na ogarnięcie tych extensions na moje potrzeby, czy też - idąc za przykładem contao.org, community.contao.org/pl/, użyć najzwyklej w świecie dedykowanej aplikacji?
    • Jeśli tak - (jeśli...) - jaka jest wydajność helpdesk?  - może się zdarzyć (mam nadzieję), że będzie naprawdę duży ruch, rozwiązanie 3cie w tym przypadku po części upraszcza ten problem.

Skłaniam się ku dedykowanej. I - tutaj pada bardzo konkretne

 

Pytanie #2:

  • Contao user/member <-> JAKIES_FORUM (wstępnie dowolne) user bridge?
  • o "milionie" innych features które w takim przypadku chciałbym mieć działające póki co nie wspominam...

Jakieś pomysły, sugestie, przykłady? Nie spodziewam się gotowego rozwiązania :)

 

PS. Na tyle na ile mogłem wytrzymać - google translate de->english - to tak, forum helpdesk - od page #1 do końca przeczytałem.

Jeśli chodzi o cfs_forum, przepraszam za słowo, ale ten pieprzony PDF z dokumentacją.... :( Jak pisałem wcześniej - może czegoś po prostu nie rozumiem.


  • 0

#2
Kamil

Kamil

    Contao ambassador

  • Administratorzy
  • 1 538 postów
  • Strona www:zobacz
  • LokalizacjaLidzbark Warminski

Miałem okazję przypatrzeć się cfs_forum i to, w jaki sposób został on napisany wróży mu szybką śmierć ;) Helpdesk natomiast jest już od dawnia niewspierany. Z rozwiązań trzecich, łączyłem Contao z Vanilla Forums i nawet jako tako to działało.

 

Jeżeli potrzebujesz bardzo podstawowych funkcjonalności forum i chcesz zostać w obrębie Contao to odezwij się do mnie za pomocą prywatnej wiadomości.


  • 0

Codefog - Contao web development






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Forum, 3.3.2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników