Skocz do zawartości

Witamy na polskim forum Contao
Zarejestruj się teraz, aby skorzystać ze wszystkich funkcji forum. Kiedy się zalogujesz, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać posty, rozdawać punkty reputacji, korzystać z prywatnych wiadomości i zarządzać swoim profilem. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj się już teraz!
Zdjęcie

[solved] Aktualności - błędne działanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
fth

fth

    Bywalec

  • Zarejestrowani
  • PipPip
  • 17 postów
Mam problem modułem aktualności. Jak widać na zał obrazku:

[attachment=0]typo-egipt.jpg[/attachment]

Mam 2 archiwum aktualności - Algieria i Egipt. Zaznaczone do publikacji w widocznym module mam Egipt i tylko te aktualności system ma pokazywać na stronie. Niestety pokazuje on wszystkie aktualności - te z Egiptu i te z Algierii..

Ktoś ma pomysł czego to może być problem ?
  • 0

#2
qrczak

qrczak

    Ekspert

  • Zarejestrowani
  • PipPipPipPipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaŻuławy
Nie wnikam w szczegóły ale coś mi się wydaje, że masz coś gdzieś źle poustawiane. Mam instalacje w wieloma "archiwami aktualności" i wszystko działa bez problemu. Poza tym nie słyszałem, że ktoś coś podobnego zgłaszał to jako bug (bo raczej był by to poważny błąd). Więc albo jest to błąd (w co wątpię) albo coś robisz źle. Zapodaj screeny wszystkich modułów gdzie pojawiają się "archiwa aktualności".
  • 0

#3
fth

fth

    Bywalec

  • Zarejestrowani
  • PipPip
  • 17 postów
Wstawiam chyba wszytko co potrzebne:

[attachment=0]typo-pakiet.jpg[/attachment]
  • 0

#4
qrczak

qrczak

    Ekspert

  • Zarejestrowani
  • PipPipPipPipPip
  • 415 postów
  • LokalizacjaŻuławy
Moduł po prawej "aktualności-wyprawy-skrot" będzie wyświetlał ci treści z obu archiwów bo tak masz zaznaczone. Natomiast nie wiem co to jest moduł "aktualności-wyprawy", masz go osadzonego w głównej kolumnie ale nie ma go na screenie.
  • 0

#5
fth

fth

    Bywalec

  • Zarejestrowani
  • PipPip
  • 17 postów
Już to rozpracowaliśmy :) działa dobrze, problem był z modułem który kopiowałem i coś tam porąbałem.. grunt że śmiga :twisted: dzięki za pomoc !
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników